,

محصولات

جهت تثبیت فشار سیستم و فراهم آوردن امكان انبساط حجمی آب در اثر افزایش دما در سیستم های حرارت مرکزی بسته ،‌از مخزن انبساط استفاده میشود . این مخزن به شکل مکعب مستطیل از ورق گالوانیزه تولید شده که در عمل برای سیستمهای حرارت مرکزی با فشار کم و دمای ۹۰ᴼ سانتیگراد مناسب است.
مخازن آبگرمکن دوجداره

اصول کارکرد مخزن دوجداره بر اساس انتقال حرارت جابجایی که صورتی از انتقال انرژی بین سطح جامد جداره مخزن و آب موجود در مجاورت آن است رخ میدهد. آب سرد وارد جدار اول و آب گرم دیگ وارد جدار بیرونی گشته و بر اثر انتقال حرارت بین دو جدار، آب درون جدار اول تبدیل به آبگرم مصرفی گشته و آب درون جدار دوم گرمای خود را تا حدودی از دست داده و راهی دیگ آبگرم میگردد.
مخازن آبگرمکن کویلدار افقی و عمودی

مخازن آبگرمکن کویل دار در ظرفیت و اندازه‌های مختلف و با کویل های متفاوت جهت گرم کردن آب مصرفی در ساختمان ها و همچنین مخازن دو جداره آب گرم که داخل موتورخانه جهت گرم کردن آب مصرفی ساختمان بکار می رود. مخازن کویلی در دو نوع مخازن کویلدار عمودی و مخازن کویلی افقی ساخته می شود.
مخازن سوخت و آب

مخازن دخیره آب و سوخت با ظرفیت های متفاوت برای ذخیره آب و سوخت در مجتمع های مسکونی بزرگ ، بیمارستان ها، مجموعه های اداری، زمین های کشاورزی، تجاری و تفریحی بزرگ می‌باشد. برای نگه داری مایعات در فشار اتمسفر و یا تحت فشار زیاد مورد استفاده قرار می گیرند.
مبدل حرارتی

انتقال انرژی حرارتی از یک سیال به سیالی دیگر در صنعت توسط دستگاهی بنام مبدل حرارتی (Heat exchanger) صورت می گیرد. در مبدل های حرارتی دو سیال با دمای متفاوت وجود دارد که این دستگاه شرایطی را فراهم می آورد تا تبادل گرما میان دو سیال بر قرار شود. معمولا مبدل های حرارتی به منظور خنک کردن سیال گرم و یا گرم کردن سیال با دمای پایین تر و یا هر دو ، مورد استفاده قرار می گیرند.
تصاویر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محاسبه عداد * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.